Team Epsilon zakwalifikował się na DH Open Summer

Team Epsilon zapewnił sobie miejsce na DreamHack Open Summer wygrywając pierwszy etap kwalifikacji. Turniej odbędzie się 18-21 czerwca w Jönköping, 

Pierwszy etap kwalifikacji do turnieju, w którym tego roku wystąpi 8 drużyn walczących o 100 000 dolarów, zakończył się wczoraj. Szwedzka formacja zajęła to miejsce po trudnej batalii z drużyną Arcade eSports. Spotkanie rozgrywane było w systemie BO3 na mapach:

  • de_overpass – Team Epsilon wygrał po bardzo wyrównanym spotkaniu. Pierwszą połowę zdominowali przeciwnicy wygrywając 10:5. Za to w drugiej połowie, Szwedzi zdominowali i mapa zakończyła się wynikiem 16:13.
  • de_mirage – spotkanie do połowy było bardzo wyrównane. Pierwszą połowę wygrał Team Epsilon wynikiem 8:7. Jednak po stronie CT, rosyjska formacja pokazała, że to oni są lepsi i nie oddadzą tego miejsca tak łatwo. Ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 16:12 dla Arcade eSports.
  • de_cache – na ostatniej mapie, Rosjanie od razu pokazali, że bardzo im zależy na zwycięstwie i wystąpieniu w turnieju wygrywając pierwszą połowę wynikiem 9:6. Na odzew nie trzeba było czekać długo – Szwedzi objęli prowadzenie po stronie CT, wygrywając aż 10 rund i kończąc tym samym spotkanie wynikiem 16:14.

Czytaj również: SK Gaming grozi rozprawą sądową graczom Luminosity Gaming

Lista drużyn, które na pewno wystąpią na DreamHacku:

Jakie drużyny zostaną zaproszone? Czy Virtus.pro ma szansę na wzięcie udziału w rozgrywkach? Kto wygra drugie kwalifikacje? Będziemy śledzić ten temat i informować na bieżąco.

Sprawdź również

Dodaj komentarz