Szpero o SL i-League Invitational #1: To nasz największy sukces

Skład Dobry&Gaming pojawił się na turnieju w ostatniej chwili jako zaproszona drużyna. W pierwszym meczu trafili na faworyta turnieju, Natus Vincere, a pomimo tego nie poddali się i odnieśli wielki sukces.

Rozgrywki SL i-League Invitational #1 zakończyły się dzisiaj wielkim sukcesem Virtus.pro, które zwyciężyło cały turniej (sprawdź naszą relację z finału). Niestety nie mogliśmy liczyć na pierwszy w historii finał dwóch polskich drużyn w turnieju europejskim. Dobry&Gaming kończy na 3 miejscu przegrywając z Virtus.pro oraz Natus Vincere. Warto wspomnieć, że druga najlepsza polska drużyna pokonała w pierwszym dniu turnieju faworyta spotkania, Na’Vi, 2:1 po dogrywce na mapie de_train. Dobry&Gaming pokazał w tym turnieju, że mogą walczyć z najlepszymi drużynami jak równy z równym.

Myślę, że pomimo zajęcia 3 miejsca i dotkliwej przegranej z Natus Vincere 2:0 w ostatnim meczu, możemy być dumni z zespołu Grzegorza “szpero” Dziamałka. Niewątpliwie jest to najlepszy występ chłopaków w historii. Pozostaje nam tylko liczyć, że na tym się nie skończy i zespół pokaże jeszcze nie raz, na co ich stać.

Sprawdź również

Dodaj komentarz