Rafael “zakk” Fernandes trenerem Tempo Storm

Ricardo “boltz” Prass, kapitan zespołu Tempo Storm, oficjalnie ogłosił na Twitterze, że jego zespół pozyskał nowego trenera. Jest nim Rafael “zakk” Fernandes.

Poszukiwania na to stanowisko trwały od połowy maja , kiedy to ich ówczesny trener Luis „peacemaker” Tadeu ogłosił, że zostaje członkiem amerykańskiego zespołu, Team Liquid. Po dwóch tygodniach poszukiwań na jego miejsce trafił Rafael “zakk” Fernandes, były zawodnik AlienTech.

Czytaj również: Virtus.pro poznało swoich przeciwników! – ELEAGUE

Zakk ma już za sobą wiele występów jako zawodnik w barwach np. Keyd Stars oraz ProGaming.TD, czyli pierwszej brazylijskiej profesjonalnej drużynie Counter-Strike: Global Offensive, w której grał z aktualnym kapitanem innej brazyliskiej formacji, Luminosity Gaming – FalleNem. Jest to jego pierwsze spotkanie z rolą trenera i ciekawi jesteśmy, jak sobie poradzi.

Dołączam do Tempo Storm z przeświadczeniem, że nie staję się członkiem drużyny, tylko rodziny. Jestem bardzo szczęśliwy, a zarazem zmotywowany. Ci goście są naprawdę niesamowici i głęboko wierzę w ich potencjał.

Pierwszy sprawdzian jego umiejętności już niedługo, bowiem Tempo Storm 9 czerwca weźmie udział w eliminacjach do ESL One Cologne.

Aktualny skład Tempo Storm:

Sprawdź również

Dodaj komentarz