SL i-League Invitational #1 – podsumowanie – dzień 1

Dzisiaj zostało rozegranych pięć spotkań w ramach turnieju. Niewątpliwym zaskoczeniem było zwycięstwo polskiej drużyny Dobry&Gaming z trudnym rywalem – Natus Vincere.

Meczem pierwszym było spotkanie dwóch drużyn – HellRaisers i SK Gaming. Zwycięzcą została ta pierwsza. Mecz rozgrywany był na dwóch mapach: de_cache oraz de_overpass. Na obydwóch mapach HellRaisers wygrało wynikiem 16:5.

Kolejnym spotkaniem był mecz naszych rodaków, Virtus.Pro, którzy z większym trudem, ale jednak, pokonali drużynę Worst Players wynikiem 2:1. Mapy rozgrywane w tym spotkaniu to: de_mirage (16:5), de_cache (17:19) oraz de_cobblestone (16:13).

Trzecim meczem było spotkanie w ramach drabinki przegranych z meczu pierwszego i drugiego. Wystąpiły w nim drużyny: SK Gaming oraz Worst Players. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla WP, którzy w pięknym stylu wygrali na de_mirage oraz de_cache takim samym wynikiem – 16:8

Następnym spotkaniem był mecz kolejnego polskiego zespołu – Dobry&Gaming (ex-CSGL), którzy zmierzyli się z Na’Vi, wygrywając 2:1 po dogrywce na mapie de_train, która zakończyła się wynikiem 19:17 dla polskiego zespołu. Poprzednie mapy to de_overpass, na której Polacy polegli 11:16 oraz de_mirage, na której nasi rodacy bez problemu wygrali wynikiem 16:9.

Ostatnim meczem dnia dzisiejszego był pojedynek FlipSid3 vs GODSENT. Zwycięzcą okazali się Szwedzi, którzy zdominowali na pierwszej mapie, de_mirage, wygrywając 16:3 oraz na de_inferno wygrywając 16:13.

Harmonogram jutrzejszych spotkań możecie znaleźć tutaj.

Oto nasze przewidywania na jutro:

  • FlipSid3 vs Na’Vi – Na’Vi
  • HellRaisers vs Virtus.pro – Virtus.pro
  • GODSENT vs Dobry&Gaming – GODSNET

Sprawdź również

Dodaj komentarz