Peacemaker trenerem Team Liquid!

Team Liquid oficjalnie poinformował, że funkcję trenera drużyny Counter-Strike: Global Offensive obejmie Luis “peacemaker” Tadeu. Ma to związek z ostatnimi doniesieniami o odejściu Luisa z Tempo Storm.

Zaledwie tydzień temu, peacemaker ogłosił, że rezygnuje z roli trenera drużyny Tempo Storm. To podczas jego kadencji, zespół wygrał między innymi CEVO Gfinity Pro-League Season 9. Teraz dowiadujemy się, że obejmie tę samą funkcję w amerykańskim Team Liquid.

Oto stanowisko peacemaker’a w tej sprawie:

Od kiedy zacząłem grać w CS’a, zawsze miałem dwa marzenia, pierwszym było stanie się mistrzem świata reprezentując mój kraj, drugim było możliwość działania w topowej międzynarodowej drużynie. Jestem tu, aby poinformować was, że moje serce będzie teraz pół brazylijskie i pół amerykańskie. Po kilku dniach odpoczynku, ciesząc się czasem spędzonym z moją rodzina i przyjaciółmi oraz rozmyślając nad ofertami, miło mi ogłosić, że zostaję częścią Teamu Liquid.

W najbliższym czasie Team Liquid będziemy mogli zobaczyć w rozgrywkach ELEAGUE już 24-27 maja. Jak sobie poradzą? Jakie zmiany wniesie nowa twarz? Z pewnością będziemy śledzić ich poczynania!

Sprawdź również

Dodaj komentarz